Cześć,
Już na wstępie cieszymy się, że tu jesteś i dziękujemy za Twoją uwagę.
Pozwól, że opowiemy trochę o sobie żebyśmy mogli się lepiej poznać.

NoToSztama” to pomysł, który urodził się w codzienności warszawskiego metra, a sama nazwa powstała pewnego poranka pod prysznicem. Jesteśmy bacznymi obserwatorami i chętnie wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Z pewnością doskonale znasz sytuację, w której aktualnie znajduje się Nasza planeta. Nie jesteśmy tu po to, żeby Cię na siłę do czegoś przekonywać, wpajać ideologię czy mówić co się powinno, a co nie. Składamy Ci propozycję. Chcemy pomóc Ci zrozumieć i bliżej poznać ten temat, ale sama decyzja należy do Ciebie.

Być może już jesteś ekologicznym freakiem, a może jeszcze nie jesteś pewny. My pomagamy stawiać pierwsze, małe kroki bo wierzymy, że każdy ruch ma znaczenie i nic nie jest kroplą w morzu.

Zajmujemy się szyciem ekologicznych toreb i woreczków na zakupy, które mają pomóc Ci ograniczyć zużywanie plastikowych reklamówek. Każdy Nasz produkt jest tworzony ręcznie, z materiału z odzysku a więc nie wytwarzamy nowych tkanin, dzięki czemu Ziemi jest trochę lżej. Dodatkowo każda rzecz jest jedyna w swoim rodzaju. Stworzona w pojedynczym, wyjątkowym egzemplarzu. Specjalnie dla Ciebie.

Podobno najgorzej jest zacząć, a w grupie siła więc chodź, spróbujemy razem!

Bez względu na to, na jakim etapie w ratowaniu planety się aktualnie znajdujesz i ile zużyłeś już plastiku, zawsze jesteś tu mile widziany!

#notoSZTAMA